Skip to main content

Šį savaitgalį LSDP Kauno miesto skyriaus bičiuliai vyko į Vilnių.
Aplankytas Vilniaus TV bokštas – simbolinė vieta, menanti mūsų šalies laisvės kelią, bei pasižvalgyta po Vilniaus apylinkes iš 165 metrų aukščio.
​Pabuvota ir Vilniaus Šaltibarščių festivalyje, pasidžiaugta gyva miesto atmosfera, palaikant jau tradicine tapusia iniciatyvą.
​Ačiū organizatoriams Centro – Dainavos grupei ir dalyvavusiems bičiuliams už puikią nuotaiką ir turiningą laiką kartu!