Šimtmečio moterų ralis

Šimtmečio moterų ralis

Gražų šeštadienio rytą LSDMS Kupiškio, Anykščių, Ukmergės, Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono socialdemokračių moterų klubai pakvietė į netradicinį renginį - aktyvias ir nuotaikingas varžybas  „SOCIALDEMOKRAČIŲ ŠIMTMEČIO RALIS 2018“. Ralio trasa buvo pasirinkta neatsitiktinai, aplankant įvairias kai kam dar nematytas, o gal nepastebėtas Kupiškio- Anykščių – Ukmergės- Panevėžio vietas, susitinkant su bičiuliais bei skleidžiant socialdemokratines idėjas. Į starto vietą atriedėjo 10 ekipažų iš Vilniaus, Vilniaus rajono, Anykščių, Kauno, Rokiškio, Kupiškio, Panevėžio, Panevėžio rajono, o Kauno rajono ekipažas ir LR Seimo narė Raminta Popovienė prisijungė Anykščiuose. Tai jau antrasis "Moterų ralis", kurio šūkis- „Socialdemokratiniais  takais“ - renginio dalyves įtraukė į linksmą, mokomąją bei pažintinę kelionę Aukštaitijos keliais.

Registracijos metu puošiant automobilius bičiulės parodė begalinę išmonę ir fantaziją. Automobiliai buvo papuošti vėliavomis, raudonais kaspinais, rožėmis, socialdemokratiniais balionais, juostomis.

Moterų Ralio starto ceremonijoje ralio dalyves pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Rasa Budbergytė, Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Aurimas Martinka, LSDP Kupiškio skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius. Ekipažo dalyves sveikino ir saugaus kelio linkėjo bei "Moterų ralio" startą paskelbė LSDMS pirmininkė Orinta Leiputė.

Ekipažai turėjo ne tik saugiai aplankyti visas maršrute nurodytas vietas, bet ir išsirinkti komandos kapitoną, sugalvoti pavadinimą, atlikti įvairias užduotis. Kiekvieno sustojimo metu buvo pakalbinami miestų gyventojai, dalinamas laikraštis „Socialdemokratas“. Socialdemokratės aplankė Stepono Kairio gimtinę, LSDMS Ukmergės klubo padovanotą miestui „Svajonių suolelį moterims“ ir kitas vietas. Ukmergėje moteris pasitiko klubo pirmininkė Indrė Kižienė ir LSDP Ukmergės skyriaus pirmininkas Vladas Petronis, o Ramygaloje – Panevėžio skyriaus pirmininkas Antanas Pocius.

Ralio finišas - linų muziejuje, Panevėžio rajone. LSDMS pirmininkė Orinta Leiputė  dėkojo visoms ralio dalyvėms įteikdama simbolinius prizus. Renginio dalyves sveikino ir  prizais apdovanojo Lietuvos Respublikos Seimo narės Rasa Budbergytė ir Raminta Popovienė. Nors Europos parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė negalėjo dalyvauti, bet ralio idėjos autorę LSDMS Kupiškio klubo pirmininkę Vilmą Mažeikienę bei Anykščių klubo pirmininkę Astą Palaimienę pakvietė apsilankyti Briuselyje.

Šimtmečio ralis -  iššūkis ir nauja  patirtis kiekvienai dalyvei.

Close