Nemokami užsiėmimai vaikams vasarą Kauno mieste

Nemokami užsiėmimai vaikams vasarą Kauno mieste

LSDP Kauno miesto skyriaus informacija

Mūsų bičiulės ir Kauno miesto mero patarėjos Orintos Leiputės iniciatyva pernai vasarą apie 5000 vaikų turėjo galimybę nemokamai išbandyti įvairius kultūros, sporto, meno ir kitus laisvalaikio užsiėmimus. Itin didelio populiarumo susilaukęs projektas tęsiamas ir šiais metais!

Kauno miesto savivaldybės neformalaus švietimo, kultūros ir sporto įstaigos plačiai atveria duris vaikams. Šią vasarą vyks daugiau kaip 270 skirtingų užsiėmimų.

Vaikams bus sudarytos lygios galimybės lankyti kokybiškus, nemokamus, vaikų interesus atitinkančius Kauno miesto savivaldybės neformaliojo švietimo, kultūros ir sporto įstaigų organizuojamus edukacinius, kūrybinius, sporto ar kitokius užsiėmimus darbo dienomis visą vasarą.

Tėvams tai nieko nekainuos - tereikia laiku užregistruoti vaiką ir užtikrinti, kad jis saugiai atvyktų ir grįžtų iš užsiėmimų.

Su vaikais dirbs kvalifikuoti, profesionalūs vadovai, treneriai, mokytojai. Užsiėmimai vyks darbo dienomis visą vasarą. Jų trukmė nuo 1 iki 4 val. Užsiėmimų metu vaikai ne tik puikiai praleis laiką, susipažins su naujais draugais, bet ir galbūt atras naujų gebėjimų, kuriuos artėjus mokslo metams galės lavinti.

Visas nemokamų užsiėmimų sąrašas ir registracija: http://www.kaunas.lt/vasara

Close