LSDP Kauno skyriaus konferencijoje duotas startas ateities pergalėms

LSDP Kauno skyriaus konferencijoje duotas startas ateities pergalėms

Spalio 29 d. Kauno kultūros centre „Tautos namai“ vyko LSDP Kauno miesto skyriaus konferencija, kurios metu gausiai susirinkę bičiuliai priėmė partijai reikšmingus sprendimus.

Patys svarbiausi iš jų – kandidatų į LR Seimo rinkimų sąrašą tvirtinimas ir LSDP Kauno skyriaus struktūros pertvarka.   Kaip teigė konferencijos svečias Vytauto Didžiojo Universiteto profesorius Algis Krupavičius, socialdemokratai – solidi ir rimtą potencialą turinti politinė jėga, kuri gali ir turi prisiimti atsakomybę už valstybės vystymąsi bei pažangą. Tačiau tam, kad rinkėjai patikėtų  socialdemokratams Lietuvos vairą per ateinančius rinkimus į šalies Seimą, partija turi deleguoti į sąrašus tikrus lyderius, mokančius sutelkti žmones ir gebančius priimti reikiamus sprendimus.

Profesorius taip pat atkreipė dėmesį į pagerėjusią LSDP Kauno skyriaus komunikaciją viešojoje erdvėje ir ragino būti aktyvesniais socialiniuose tinkluose bei megzti glaudesnį ryšį su jaunimu.

Konferencijos dalyviai po produktyvių diskusijų nutarė siūlyti šiuos partijos kandidatus į LR Seimo rinkimų vienmandates apygardas:

Aleksoto – Vilijampolės apygardą – Giedrių Bielskų;

Centro- Žaliakalnio apygardą - Židrūną Garšvą;

Kalniečių apygardą - Orintą Leiputę;

Karmėlavos apygardą - Darių Razmislevičių;

Petrašiūnų apygardą - Darių Banėną;

Panemunės apygardą - Vytenį Povilą Andriukaitį;

Šilainių apygardą - Birutę Vėsaitę.

Išrinkę geriausius laikinosios sostinės atstovus ateinančioms rinkimų kovoms, bičiuliai, siekdami efektyvesnio veiklos organizavimo, pritarė naujos, besikeičiančios partijos poreikius labiau atitinkančios Kauno miesto skyriaus struktūros vystymui.

„Priimti nutarimai yra be galo svarbūs ne tik mūsų partijai, bet ir Kaunui, ir visai šaliai.  Šiandienos sprendimai, manau, taps stipriu stimulu energingam socialdemokratinių idėjų atgimimui ir duos pradžią rimtiems darbams bei ateities pergalėms“, - konferencijos rezultatus apibendrino Kauno miesto skyriaus pirmininkas Židrūnas Garšva.

 

Close