Kauno socialdemokratai į rinkimus eina su ilgiausiu sąrašu

Kauno socialdemokratai į rinkimus eina su ilgiausiu sąrašu

Spalį politinę padangę sudrebinę paskelbdami, kad žinomas advokatas Gintaras Černiauskas bus kandidatas į mero postą, Kauno socialdemokratai nenustoja stebinti. Pirmieji surinko kauniečių parašus, leidžiančius dalyvauti savivaldos rinkimuose, o šeštadienį oficialiai pristatė kandidatų į Kauno miesto tarybą sąrašą, kuris, beje, ilgiausias Kaune.

Kauno socialdemokratai kovos 3 dieną vyksiančiuose savivaldos rinkimuose dalyvauja su šūkiu „Kaunas – geriausia vieta žmogui!“

„Į rinkimus einame su 48 kandidatų sąrašų. Jame ne tik Kauno lyderiai, bet ir nepriklausomi kandidatai, tikintys mūsų idėjomis ir palaikantys mūsų siekius bei programines nuostatas“, - sakė Giedrius Bielskus, Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno miesto skyriaus pirmininkas.

Kandidatų sąrašą, kuriame rasite ir tokias pavardes, kaip neseniai rekordą Dakaro ralyje pasiekęs Arūnas Gelažninkas,  į rinkimus veda Gintaras Černiauskas. Nepriklausomo kandidato vizijoje – Kaunas išaugęs iki pusės milijono gyventojų. Efektyviai valdomas, žalias ir saugus miestas.

Tuo pačiu kandidatas į merus mato Kauną su nuolat augančia infrastruktūra, kylančiais gyvenamaisiais rajonais,  verslo ir finansų centrais.

„Žmogus be svajonių, žmogus be ateities. Mes turime pradėti svajoti apie geresnį, gražesnį, modernesnį, patogesnį miestą, kuris taptų mums ir mūsų vaikams pagrindiniais namais“, - sako G. Černiauskas ir priduria, kad vienas iš svarbiausių iššūkių šiuo metu vis dėlto yra skurdo mažinimas bei gyvenimo lygio kėlimas.

Kalbėdamas apie programines nuostatas, su kuriomis partija eina į rinkimus, Giedrius Bielskus  pabrėžia, kad nors šiandien Kaune ir matomi akivaizdūs pokyčiai, dauguma jų nukreipti į infrastruktūrą, miesto ūkį. Tuo tarpu socialdemokratai, didžiausia visuomenės vertybe laiko žmogų.

„Atėjo laikas investuoti į žmogų. Mes turime ieškoti sprendimų, padedančių sukurti sąlygas visiems žmonėms būti materialiai apsirūpinusiems, neleidžiančias žeminti žmogaus orumo, skatinančias jo galimybių įgyvendinimą“, - sako G. Bielskus.

Pasak socialdemokratų lyderio, jie ketverius metus dirbo kartu su Kauno valdančiaisiais – nemažai darbų, siekiant, kad visuomenė būtų saugesnė ir labiau socialiai apsaugota, jau padaryta. Tačiau dar nemažiau ambicingų projektų yra suplanuota.

„Vien pernai 30 tūkstančių kauniečių nemokamai sportavo, 6 tūkstančiai vaikų nemokamai lankė vasaros ir dienos stovyklas, 35 tūkstančiams moksleivių skirtas popamokinės veiklos krepšelis, dar 5 tūkstančiai daugiavaikių šeimų atžalų viešuoju transportu gali važiuoti nemokamai, išaugo slaugai skirtų lovų skaičius, ir tai tik keli projektai, prie kurių prisidėjo ar kurių autoriais yra socialdemokratai“, - vardina G. Bielskus.

Pasak Kauno socialdemokratų lyderio, jų programoje numatytas dar daugiau dėmesio ir lėšų skirti skurdo ir socialinės atskirties mažinimui, socialinių paslaugų gerinimui ir jų prieinamumo didinimui bei plėtrai. Taip pat teikti daugiau specializuotų socialinių paslaugų šeimoms.

„Norime įdiegti „visos dienos mokyklos“ principą visame mieste. Norime padaryti, kad viešuoju transportu visi vaikai, o galiausiai ir visi kauniečiai, važiuotų nemokamai. Turime realių planų, kaip pasiekti, kad vidutinis atlyginimas Kaune būtų didesnis nei likusioje Lietuvoje. Šiuo klausimu ir dar keliais klausimais aktyviai dirbame su profsąjungomis“, - vardino G. Bielskus.

Kauno socialdemokratų lyderiui antrino ir šeštadienį vykusioje konferencijoje dalyvavęs LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas.

„Ko šiandien, manau, trūksta Kaune, tai dialogo su bendruomene, su žmonėmis. Įsiklausymo į jų poreikius ir problemas. Mes, socialdemokratai, galime tai užtikrinti“, - sakė G. Paluckas.

Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno miesto skyriaus kandidatų sąrašas savivaldybių tarybų rinkimams (2019 m.)

1. Černiauskas Gintaras
2. Bielskus Giedrius
3. Garšva Židrūnas
4. Leiputė Orinta
5. Kanikovienė  Eglė Daiva
6. Vaičikauskas Steponas
7. Visockas Mantas
8. Lukauskaitė-Valatkė Kristina
9. Lankelienė Aurelija
10. Jakutavičius Tomas
11. Razmislevičius Darius
12. Rabačius Romaldas
13. Labutytė Beata
14. Juodagalvis Vytautas
15. Rabačius Aurimas
16. Mickutė Stasė
17. Marengolcienė Marija
18. Popovas Vasilijus
19. Slausgalvis Tomas
20. Spaičys Virginijus
21. Stankevičienė Laura
22. Antanaitienė Eglė
23. Jarašiūnas Andrius
24. Grucytė Eglė
25. Malaukytė Ieva
26. Rapsikevičius Jonas
27. Šarlauskas Tadas
28. Čepukonis Mantas
29. Grivačiauskienė Ina
30. Gelažninkas Arūnas
31. Baltrėnas Linas
32. Radvilavičius Audrius
33. Žemaitis Vidas
34. Paciūnas Romualdas
35. Murauskaitė-Pavlikovičienė Jovita
36. Pauža Giedrius
37. Jovaitis Andrius
38. Pundytė Gaiva
39. Žemaitienė Jolita
40. Bliujus Kęstutis
41. Juška Arvydas
42. Kazakevičius Ramūnas
43. Jasilionienė Nijolė
44. Pupkevičius Algirdas
45. Būda Antanas Vytautas
46. Bražionis Nerijus
47. Garliauskas Rokas
48. Garbaravičius Arvydas

Close