Informacija daugiavaikėms šeimoms dėl lengvatinio transporto bilieto

Informacija daugiavaikėms šeimoms dėl lengvatinio transporto bilieto

Kauno socialdemokratų siūlymu – nuo šiol daugiavaikių šeimų atžalos galės važiuoti visuomeniniu Kauno miesto transportu praktiškai nemokamai. Tereikia pateikti prašymą ir atitinkamus dokumentus kauniečių aptarnavimo centre „Mano Kaunas“ bei sumokėti simbolinį 3 eurų mokestį.

Prašymai priimami nuo šių metų balandžio 3 dienos. Sprendimas išduoti vardinę kortelę jūsų vaikams turi būti priimtas ne vėliau kaip per 20 dienų.

Kam priklauso lengvata?

Daugiavaikių šeimų vaikams. Daugiavaikė šeima – sutuoktiniai,  kurie augina 3 ir daugiau vaikų (įvaikių) iki 18 metų, taip pat susituokęs asmuo, su kuriuo teismo sprendimu dėl sutuoktinių gyvenimo skyrium yra likę gyventi jų 3 ir daugiau vaikų iki 18 metų, arba vienas iš tėvų ir jų 3 ir daugiau vaikų iki 18 metų.

Kada jau galima pateikti prašymą?

Prašymus galima pateikti nuo balandžio 3 d. Tai galima padaryti užpildžius nustatytą formą interneto svetainėje www.kvt.lt arba tiesiogiai atvykus į keleivių aptarnavimo centrą „Mano Kaunas“.

Kokių dokumentų reikia?

Teisėtas vaiko atstovas (vienas iš vaiko tėvų, įtėvių) kartu su prašymu turi pateikti savo ir vaiko (ų) asmens duomenis, kokybišką vaiko (ų) dokumentinę nutrauką (3x4 cm) ir duoti sutikimą duomenis  tvarkyti.  Pateikti duomenys bus tikrinami.

Nustačius, kad duomenys (teisėtas vaiko atstovas  ir vaikai deklaravę gyvenamąją vietą Kauno mieste, šeimoje auga 3 ir daugiau vaikų iki 18 metų amžiaus) teisingi, vardinė el. bilieto kortelė bus pagaminta per 20  dienų nuo prašymo pateikimo dienos.

Kur išduodamas lengvatinis bilietas?

Vardinės Kauno kortelės, su lengvatiniu bilietu bus išduodamos tik kauniečių aptarnavimo centre „Mano Kaunas“ (Statybininkų g. 3, įėjimas iš S. Žukausko g. Darbo laikas I-V 09-18 val.)

Kas yra lengvatinis bilietas?

Tai terminuotas elektroninis 1 095 kalendorinių dienų bilietas su 822 Eur lengvata važiuoti miesto autobusais ir troleibusais (išskyrus naktinius maršrutus) visomis dienomis, aktyvuojamas pardavimo metu.

Kas gali atsiimti kortelę su lengvatiniu bilietu?

Atsiimti kortelę galės tik teisėtas vaiko atstovas, pateikęs savo asmens tapatybę ir vaiko (ų) asmens dokumentus (asmens tapatybės kortelę, pasą ar gimimo liudijimą).

Kiek tai kainuos?

Kortelė pirmą kartą išduodama nemokamai, sumokėjus už lengvatinį bilietą 3 eurus. Lengvatinis bilietas kortelėje aktyvuojamas pardavimo metu. Jei kortelė bus pagaminta anksčiau arba dėl tam tikrų priežasčių kortelės gamyba užsitęs, „Mano Kaunas" darbuotojas susisieks su teisėtu vaiko atstovu ir informuos, kada galima atvykti atsiimti kortelės.

Jeigu turite papildomų klausimų, Jūsų atstovas Kauno miesto taryboje šiuo klausimu Darius Razmislevičius darius.razmislevicius@kaunas.lt

Close